skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%
skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%

Owijki szosowe Bontrager

Owijka to jedno z najważniejszych akcesoriów w rowerze szosowym. Zwiększają pewność prowadzenia roweru, bezpieczeństwo, komfort a i postrzeganie naszego roweru.

Każdy z nas wybierając owijkę kieruje się czymś innym, dla jednych ważne jest to aby owijka była gruba, co poprawia komfort; dla innych aby była w kolorach fluo co zwiększa widoczność a za tym bezpieczeństwo; dla jeszcze innych ważne jest aby owijka miała pewny chwyt przez co dłonie nie będą się na niej ślizgać; ostatnią grupą są osoby, które chcę odmienić wizerunek swojego roweru i patrzą na dopasowanie, bądź kontrast kolorystyczny.

Wybierając owijkę możemy wybierać z szerokiej gamy modeli firmy Bontrager. Dziś chcemy zaprezentować zalety owijek Gel Cork, które według nas są jednymi z najlepszych w swojej klasie cenowej.

Bontrager Gel Cork to owijki które:

  • mają fakturę naturalnego korka przez co chwyt jest pewny
  • jest idealnie rozciągliwa przez co bardzo łatwo można ją zamontować
  • dzięki wewnętrznemu żelowemu paskowi owijka jest bardzo wygodna i tłumi drgania
  • w zestawie mają już samoprzylepne paski do zakończenia owijki oraz korki do kierownicy
  • znajdziemy w ogromnej gamie kolorystycznej dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie
  • mają nowoczesny, ponadczasowy design

Samo zakładanie owijek to kolejna rzecz, o której można pisać dużo, sposobów jest dużo, możemy owijkę nawijać tak aby chwyt był grubszy lub cieńszy, możemy nawijać klasycznie jeden kolor, lub miksować wszystko tak jak tylko chcemy. Nie ma tutaj złotego środka i konkretnych zasad. Każdy z nas sam powinien zdecydować jak chce to zrobić. Jednak sam montaż zachęcamy zlecić wprawionym serwisantom, ustrzeże nas to przed przypadkowemu zerwaniu owijki, lub późniejszym jej podwijaniu się lub odwijaniu jeśli założymy ją odwrotnie.

Sposób na spersonalizowanie swojego roweru.

W naszych sklepach stacjonarnych można wybierać z całej gamy modeli i kolorów owijek firmy Bontrager, każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Po kliknięciu na zdjęcie nastąpi przekierowanie do sklepu internetowego:

Zobacz wszystkie produkty