skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%
skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%

Trek Roscoe 24 oraz Roscoe 20 – idealny mid-fat dla dzieci

Trek od lat robi świetne rowery, na sezon 2018 przygotował dla dorosłych model Roscoe, idealny rower do zabawy w terenie dla osób, które nie chcą wydawać całej zawartości swojego portfela. Seria Roscoe została bardzo dobrze przyjęta, wiele z tych rowerów można zobaczyć na naszych ulicach. Jednak Trek nie poprzestał na modelu dla dorosłych a skonstruował dwa świetne modele dla dzieci, Roscoe 24 oraz Roscoe 20 – czyli kolejno rower na 24 oraz 20 calowych kołach.

Modele Roscoe 24 oraz 20 zostały stworzone dla dzieci z zacięciem sportowym oraz tych chcących nadążać za obecnymi trendami pod względem modnych dziś rowerów typu fatbike.

Roscoe 20 to rowery, na które możemy posadzić młodych adeptów kolarstwa o wzroście 114-132cm, na Roscoe 24 za to 127-160cm.

 

Roscoe 20 oraz 24 występują w dwóch świetnych, ponadczasowych kolorach: Quicksilver oraz Flamingo Pink czyli potocznie mówiąc srebrny oraz różowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opony 2,8cala dają ogrom komfortu przy niższych ciśnieniach oraz maksymalną trakcję. Regulowane klamki hamulcowe można łatwo dopasować do małych, dziecięcych dłoni. A komponenty Bontrager takie jak chwyty, kierownica czy mostek to jakość i niezawodność. Rama oraz widelec skonstruowane tak aby bez problemu można było zamontować błotniki, które dla niektórych zapalonych rowerzystów mogą być niezbędne.

 

Silver Alpha Aluminium to opatentowany przez Treka stop aluminium z którego zrobione są ramy Roscoe 24 oraz 20. Niesamowicie wytrzymały a zarazem lekki stop, dzięki czemu ramy są sztywne, lekkie i mocne – tak mocne że Trek daje na nie dożywotnią gwarancję.

 

Napęd 1x – zaczerpnięty z najwyższych modeli rowerów górskich. Napęd taki jest lekki, bezawaryjny, prosty w obsłudze. A szeroka rozpiętość tylnej kasety pozwoli dzieciom bez problemu wjeżdżać na strome wzniesienia.

 

Hamulce tarczowe TEKTRO w pełni aluminiowe z dedykowanymi tarczami 160mm to pewność że rower bez problemu zatrzyma się wtedy, kiedy będziemy tego potrzebować. Koła mocowane za pomocą boltów na klucz ambulowy (imbus, hex) 5mm, który nie tylko zwiększa sztywność połączeń ale także zwiększa

 

Dodatkowe detale jak stery ahead – zwiększona sztywność, wewnętrzne prowadzenie linek – estetyka, koła z 28 szprychami – lekkość i wytrzymałość, inserty pod błotniki, bagażnik, nóżki – kompatybilność; czynią z tego roweru jeszcze lepszy wybór dla naszych pociech.

 

 

Rowery Roscoe 24 oraz Roscoe 20 są dostępne w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym:

Roscoe 24 QUICKSILVER/ROYAL BLUE

Roscoe 24 VICE PINK

Roscoe 20 QUICKSILVER/ROYAL BLUE

Roscoe 20 VICE PINK

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz wszystkie produkty