skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%
skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%

Kask Bontrager Circuit MIPS – goliat w tańszym wydaniu

Bontrager Circuit MIPS świetny kask w świetnej cenie.

Rozmawiać o kaskach można długo, który producent lepszy, która skorupa wytrzymalsza, jaka regulacja lepiej trzyma, czy lepszy kask z daszkiem, czy bez. Każdy będzie miał swoje preferencje, jednak jeśli szukamy naszego pierwszego kasku z prawdziwego zdarzenia lub jeśli chcemy kask jak najbardziej uniwersalny kask Bontrager Circuit jest idealny dla nas.

Zalety kasku Bontrager Circuit MIPS to m.in.:

System MIPS – jest to bardzo prosty na pierwszy rzut oka system, który ogromnie przyczynia się do dodatkowej ochrony naszej głowy podczas upadku. System ten powoduje że podczas upadku sama skorupa przesunie się delikatnie względem naszej głowy przez co przejmie większą część energii uderzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

System BOA – o tym systemie pisaliśmy już we wpisie o butach Bontrager Foray, mówiąc krótko jest to system, dzięki któremu dopasujemy idealnie kask do naszej głowy. Zrobimy to jedną ręką w bardzo intuicyjny sposób.

Blendr – jest to system mocowanie świateł bezpośrednio do kasku. Bardzo fajny system jeśli chcemy być jeszcze bardziej widoczni oraz bezpieczni. Nie wiemy jednak dlaczego, system Blendr jest bardzo rzadko wykorzystywany w naszej okolicy.

In-Mold – jest to rodzaj skorupy, dzięki której jest ona wytrzymalsza a zarazem lżejsza. Dzięki temu kompozytowi możliwe też było poprawienie względów estetycznych kasków dzięki zastosowaniu licznych otworów wentylacyjnych umieszczonych tak, aby ze wzrostem wentylacji wzrastała też aerodynamika.

AgION – opatentowana technologia wykorzystująca antybakteryjne właściwości jonów srebra. Laboratoryjne testy wykazały że zastosowanie technologii AgION zmniejsza działanie szkodliwych bakterii aż o 99%.

Dzięki pełnej rozmiarówce mamy możliwość idealnego dopasowania kasku do kształtu i rozmiaru naszej głowy. Circuit jest dostępny w trzech rozmiarach męskich oraz dwóch damskich. Zapraszamy do naszych sklepów na przymiarkę.

Gama kolorystyczna to kolejna, niesamowicie ważna sprawa, ogromna wręcz ilość kolorów, wersje męskie oraz damskie, możemy wybierać wśród 6 kolorów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz wszystkie produkty