skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%
skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%

Marin Four Corners 2018 – klasyka na CrMo

Marin Four Corners z kolekcji rowerów na 2018 to bardzo uniwersalny, wygodny, klasyczny rower, na świetnym osprzęcie biorąc pod uwagę cenę całego zestawu.

Zarówno rower jak i widelec zbudowany jest z Utilitour Double Butted CrMo co gwarantuje świetne tłumienie małych nierówności.

Dodatkowo geometria roweru dostosowana jest do pokonywania codziennej trasy do pracy lub szkoły a także długich wypraw rowerowych. Na rowerze tym siedzimy wygodnie, ale wciąż mamy możliwość przybrania bardziej aerodynamicznej pozycji dzięki kierownicy typu baranek.

Ogromne plusy tego roweru to duża możliwość zakładania koszyczków na bidon. W całym rowerze możemy założyć ich aż 6, co na pewno przyda się komuś kto chce na tym rowerze pokonywać bardzo długie trasy lub używać tego roweru w turystyce rowerowej. Oprócz aż 6 koszyczków na bidon możemy założyć bagażniki zarówno na przód jak i na tył. Rama posiada też standardowe otwory montażowe dla błotników jak i nóżki.

Marin przygotował aż 5 rozmiarów tych ram, dzięki czemu możemy dobrać ten rower do osób w przedziale wzrostowym 150 – 195cm. Na ramy otrzymujemy także dożywotnią gwarancję.

Rozmiar M oraz XL na kole 700c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rowery standardowo wyposażone są w WTB Resolute, Puncture Protection w szerokości 42c. Są to bardzo wytrzymałe, klasyczne opony o małym oporze toczenia.

WTB Resolute

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napęd Shimano Sora gwarantuje niezawodność oraz trwałość.

Shimano Sora

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uniwersalna rozpiętość korby oraz kasety pomaga nam łatwo pokonywać podjazdy a na płaskim osiągać spore prędkości.

Uniwersalna rozpiętość napędu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CrMo 4130 jest stopem, na szeroką skalę wykorzystywanym w produkcji ram samochodów wyścigowych, to wystarczająca rekomendacja tego, jak bardzo wytrzymałe są te ramy.

CrMo 4130

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRP Spyre C – mechaniczne hamulce tarczowe, wykorzystywane często w rowerach przełajowych dostosowanych do wyścigów. Łączą niezawodność z dużą siłą hamowania.

TRP Spyre C

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sportowe, ale zarazem bardzo komfortowe siodełko WTB Volt Sport Custom

WTB Volt Sport Custom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Marin dba o detale, klasycznie kolorystyczne boki opon, wypukłe napisy nazw modelu oraz marki, chromowana tabliczka na główce ramy oraz niemożliwa do pokazania, a niesamowicie zwiększająca wygodę wkładka żelowa na kierownicy pod owijką to bardzo fajne dodatki.

 

 

Model Four Corners to bestseller jeśli chodzi o sprzedaż rowerów Marin w naszym sklepie, zbiera same pozytywne opinie od klientów, którzy postanowili go kupić.

Jeden bardzo ciekawy opis znajdziemy pod tym linkiem: https://www.facebook.com/zyciewnamiocie/posts/2100123466877843

Rowery Marin Four Corners możecie kupić w sklepie PM RIDER na ul. Powstańców Śląskich 5 we Wrocławiu.

Klikając na poniższe zdjęcia można przeczytać o tych rowerach więcej a dodatkowo kupić je online. Zapraszamy.

 

 

 

Ale to nie wszystko, dla prawdziwych koneserów mamy model Corners Elite, jeszcze lżejszy, jeszcze lepiej wyposażony, jeszcze bardziej unikatowy:

 

Zobacz wszystkie produkty