skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%
skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0% skorzystaj z zakupów w systemie ratalnym do 60 x 0%

Oświetlenie rowerowe

Dziś kolejnych kilka propozycji na pewny prezent dla fana rowerów. Na tapet weźmiemy oświetlenie rowerowe.

Ostatnim razem prezentowaliśmy już zestaw Bontrager Ion 200 RT / Flare RT, który według nas jest zestawem praktycznie dla każdego. Jednak czasem potrzebujemy oświetlenia o wiele mocniejszego lub nie chcemy przeznaczać aż takiej sumy pieniężnej, poszukujemy prezentu tańszego. Dla tych właśnie osób będzie dzisiejszy wpis. Zapraszamy.

Najmocniejszym, ale też najdroższym zestawem są lampki Bontrager Ion Pro RT/Flare RT. Przód to aż 1300 lumenów, zamknięte w małej, wodoodpornej i mocnej aluminiowej obudowie. Wbudowany akumulator o pojemności 5000mah pozwoli cieszyć się jazdą w nocy przez długi czas. Uniwersalne mocowanie sprawdzi się w każdym rowerze a możliwość połącznia lampki poprzez ANT+ z innymi urządzeniami ułatwi korzystanie z niej i zarządzanie poziomem naładowania. Lampka tylna, została przedstawiona już w ostatnim poście, dodać można jedynie iż jej światło jest widoczne aż z 2km w dzień.

 

Zobacz szczegóły produktu >>

 

Drugim zestawem są lampki Ion 100 R/Flare R, przeznaczone głównie jako światła do jazdy dziennej, jednak przydadzą się także gdy niespodziewanie zastanie nas zmierzch. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych lampek, charakteryzują się wodoodpornością oraz jakością wykonania a także są ładowane poprzez USB co uchroni nas przed przyszłymi wydatkami w postaci zakupu kolejnych baterii. Ich ogromnym atutem są bardzo małe rozmiary, dzięki czemu możemy w łatwy sposób ściągnąć i zabrać ze sobą gdy pozostawiamy rower w miejscu dostępnym dla innych. Nie ryzykujemy wtedy kradzieży, co niestety w przypadku akcesoriów jakimi są lampki, zdarzają się dość często.

 


Zobacz szczegóły produktu >> 

 

Ostatnią propozycją będzie zestaw lampek od australijskiego producenta Knog. Model PLUS w wersji przedniej i tylnej to bardzo stylowe, minimalistyczne i wygodne w użytkowaniu lampki. Jedno ładowanie wystarcza aż do 40 godzin w trybie świecenia Eco Flash dzięki czemu możemy o tych lampkach zapomnieć gdy raz je naładujemy. Samo ładowanie odbywa się podobnie jak w przypadku powyższych lampek poprzez USB, z tą różnicą że przy tym produkcie nie korzystamy z kabli a bezpośrednio wpinamy lampkę w port USB. Lampki generują z siebie 40lm – lampka przednia, oraz 20lm – lampka tylna. Ich waga to 16gram co przy bardzo atrakcyjnej cenie czyni je jednymi z najlżejszych lampek w swojej klasie cenowej.

 

Zobacz szczegóły produktu >>

 

Pamiętaj, że jeśli nie jesteś pewny czy dany kolor, rozmiar czy sam prezent spodoba się obdarowanemu, produkty marki Bontrager możesz w ciągu 30 dni od dnia zakupu wymienić na inny kolor, model, bądź inny produkt.

Jeśli nadal nie wiesz, co wybrać na prezent, przyjdź do naszych sklepów. Jesteśmy osobami użytkującymi rower na co dzień. Postaramy się, korzystając z własnego doświadczenia, pomóc Ci wybrać wymarzony prezent.

Zawsze możesz też wybrać bon podarunkowy na dowolną kwotę, który osoba obdarowana będzie mogła wykorzystać w terminie 6 miesięcy od dnia zakupu.

Zobacz wszystkie produkty