Rowery Wrocław Sklep oraz Serwis Rowerowy Wrocław PM Rider

PM Rider to profesjonalny sklep i serwis rowerowy. Naszą ofertę przygotowujemy tak, aby znajdowały się w niej wyłącznie wysokiej jakości rowery, akcesoria znanych i lubianych producentów.

 

W naszym sklepie można znaleźć rowery takich marek jak:

  • TREK – amerykańska firma istniejąca od 1976 roku, produkująca rowery dla każdego ich hasło: „NAJLEPSZE NA ŚWIECIE ROWERY I SPRZĘT NA SZOSĘ, W GÓRY, DO MIASTA I DLA DZIECI.”
  • KTM – austriacki producent rowerów i mocykli słynący głównie z modeli Enduro i Cross, produkujący rowery już od 1964 roku,
  • LAPIERRE – francuski producent będący w branży od 1946 roku, słynie z teamu FDJ,
  • CANNONDALE – amerykański producent rowerów słynie z amortyzatorów typu lefty,
  • BMC – szwajcarska marka premium w rowerach szosowych,
  • HAIBIKE – niemiecki producent rowerów, leader w produkcji rowerów e-bike,
  • WINORA – najbogatszy producent rowerów miejskich w Zachodniej Europie,
  • SUPERIOR – czeska marka rowerów, posiadająca w swojej ofercie wyjątkowe dziecięce rowery.

Dodatkowo oferujemy akcesoria, odzież, części – każdy rowerzysta jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Oprócz sprzedaży rowerów i akcesoriów oferujemy profesjonalny serwis rowerowy.
Specjalizujemy się w serwisie amortyzatorów, kompleksowych przeglądach rowerów oraz hamulcach tarczowych.

Świadczymy usługi bike fittingu od podstawowego ustawienia komponentów po kompleksowe dopasowanie i dobór części.

 


Dlaczego my?

Impulsem do zapoczątkowania PM Rider była chęć stworzenia sklepu innego niż te, znane nam do tej pory. Nie chcieliśmy być kolejnym miejscem, w którym po prostu sprzedaje się rowery.

Od początku istniena firmy staramy się więc, aby odwiedzający nas klienci czuli się jak w gronie przyjaciół, którzy najlepiej doradzą jaki sprzęt wybrać, a jakiego unikać.

Nasza historia

PM Rider istnieje na wrocławskim rynku rowerowym od marca 2007 roku, jednak to nie był początek kariery rowerowej załogi, ponieważ każdy z nas zajmuje się rowerami już od kilkunastu lat. Dlatego też dysponujemy obszerną wiedzą na temat rynku rowerowego, serwisu oraz dysponujemy bardzo dobrą znajomością potrzeb rowerzystów. Przez 10 lat zdołaliśmy wypracować sobie bardzo wysoką pozycję na rynku, a co z tym jest związane zdobyć liczne grono klientów, które z sezonu na sezon powiększa się. Sprzedajemy dobre markowe rzeczy należące do średniej i wyższej półki.

W 2014 roku powstał nasz drugi sklep, który mieści się we Wrocławiu na ulicy Szkockiej – dzielnica Nowy Dwór. Jest to sklep partnerki marki Trek – znajduje się tam przekrój marki od rowerków dziecięcych, przez rowery górskie, miejskie i szosowe. W tym sklepie świadczymy też dodatkową usługę jaką jest bike fitting, czyli indywidualne dopasowanie roweru do rowerzysty.

 


Jak obsługujemy?

W taki sposób, jak sami chcielibyśmy zostać obsłużeni.